Ogłoszenia parafialne 21.04.2019 r

1. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć najlepsze życzenia: radości i nadziei płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego, pokoju ducha i błogosławieństwa Bożego oraz prawdziwie umacniającego spotkania Chrystusa Zmartwychwstałego.

2. Dziś zapraszamy na NIESZPORY WIELKANOCNE na godzinę 16.30

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte według niedzielnego porządku. Kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ i KUL.

4. W środę o 20.30 Czuwanie w godzinie Apelu Jasnogórskiego.

5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy porannej oraz od godziny 16.30.

6. Msza szkolna w czwartek o godzinie 17.00 zapraszamy dzieci z klasy I.

7. W piątek o godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia a o 17.00 Msza Święta za zmarłych zalecanych. Zalecki można składać do koszyczka przy ambonce.

8. Piątek Oktawy Wielkanocnej nie jest dniem pokutnym.

9. W sobotę po Mszy Świętej porannej Nabożeństwo Ku Czci Matki Boskiej Częstochowskiej.

10. Przyszłą niedzielę, II wielkanocną, obchodzimy jako Święto Miłosierdzia Bożego, rozpoczynającą Tydzień Miłosierdzia.

11. Za tydzień – w II Niedzielę Wielkanocną – odbędzie się liczenie wiernych. W tym dniu odbędzie się również wielkanocne spotkanie rodzin – Emaus Domowego Kościoła.

12. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi Róża Różańcowa pani Kozielska.

13. Kolekta przyszłej niedzieli na Caritas archidiecezji.

14. W przyszłą niedzielę od 15.00 Czuwanie Poperegrynacyjne porządek czuwania w gablotkach i gazetce.

15. Dziękujemy za posprzątanie świątyni. W tym tygodniu do sprzątania na wtorek i sobotę po porannej Mszy zapraszamy mieszkańców z ulic Jodłowej, Topolowej i Dolinnej.

16. Na stoliku z prasą do nabycia: nowy nr Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

Poniedziałek w oktawie Wielkanocy

Łukasza, Leona

„Jezus umarł za wszystkich. I wszystkich nas oczekuje w niebie.”
św. Jan Maria Vianney

Dz 2, 14. 22b-32