Marzec 2024
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
29
1
Pierwszy piątek miesiąca
7:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Msza Szkolna: Za + Eugeniusza, Łukasza Pacha, Jana i Małgorzatę Pacha.
18:30 - Msza młodzieżowa: Za + Gabrielę Płonka, Antoninę i Jana Płonka, Bertę, Romana, Janusza Gojny, Marię Niezgoda, zmarłych z rodziny: Płonka, Gojny, Polnik, Wowra, zmarłych sąsiadów.
2
Pierwsza sobota miesiąca
7:00 - Za + rodziców Martę i Alfonsa Starzyczny, brata Jana.
17:00 - Za + Annę i Rudolfa Kuś, Edwarda Matuszczyk, Pelagię i Ryszarda Mojżysz, dwóch synów, synową, Katarzynę Bobrzyk i dusze w czyśćcu cierpiące.
3
7:00 - Za + Eugeniusza Andrzejczyk w miesiąc po śm.
9:00 - Za + Konrada Galwas.
11:00 - Za + Stanisławę Olszar we wspomnienie urodzin.
... (1)
4
7:00 - Za + syna Wojciecha Kiełkowskiego, zmarłych dziadków, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
5
7:00 - Za + Jadwigę Płaczek - Msza św. od Róży z synem Ks. Mirosławem
17:00 - Za + Czesława Strączek w 1. rocznicę śmierci.
6
7:00 - Za + Marię, Bernarda, Ryszarda Kozielski, Salomeę i Pawła Gonsior, rodziców z obu stron , dusze w czyśćcu cierpiące.
7
Pierwszy czwartek miesiąca
7:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 - Za + Anastazję i Wilhelma Swoboda, rodziców z obu stron, syna Zbigniewa, wnuczkę Sabinę, zięcia Romana Grzesik, Gertrudę Salamon i dusze w czyśćcu cierpiące.
8
17:00 - Za + Stanisława Rosa w kolejną rocznicę śmierci.
9
10:00 - W intencji członków Żywego Różańca i Ich Rodzin
17:00 - Za + rodziców Martę i Stanisława Sitko, brata Jana, szwagra Ryszarda.
10
7:00 - Za + Kazimierza Mojżysz, jego rodziców, teścia, brata, bratową dwóch szwagrów, zmarłych sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
9:00 - Za + Salomeę Bem w 4 rocznicę śmierci, męża Alojzego, brata Franciszka, żonę Wandę, dwie córki Bożenę i Joannę, siostrę Marię, szwagra Antoniego, syna Józefa i Jana, Iwonę Bem, Monikę i Leona Pogoda, Gertrudę i Stanisława Pogoda, Roberta Piechaczek i zmarłych z obu stron.
11:00 - Za + męża Marcina Kłosek, zmarłych z rodziny Kłosek, Szymiczek, Darda, Pochcioł, Potysz, Lankosz.
... (1)
11
7:00 - Za + Arkadiusza Sylwesiuk w rocznicę śmierci, ojca Bogusława, zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
12
7:00 - Za + rodziców Marię i Ludwika Hojka, Reginę, Karola, Tadeusza Durczok, Marię i Jana Hojka, Łucję, Benedykta Sobala, Stanisławę Olszar, dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Za + Kazimierza Gąsior w miesiąc po śmierci.
13
7:00 - Za + Alicję Tatarczyk, w kolejną rocznicę śmierci, męża Jerzego.
14
17:00 - Za + Wacława Hibner, rodziców, teściów, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
15
17:00 - Za + męża Józefa w 8. rocz. śmierci, Rozalię i Pawła, Jadwigę Teresę Kazimierza Janeta, Alojza i Bernarda Styrnol, Adama i Józefa Pukowiec, Elżbietę i Emila Tlołka, córki Wandę i Anielę, syna Władysława, Jana Gancarz, Karola Strzałka, Andrzeja Stancel, zmarłych sąsiadów, ks. proboszcza Bolesława Kopca i dusze w czyśćcu cierpiące.
16
17:00 - Za + + Pawła Kurasz, syna Stanisława
17
7:00 - Za + + Elżbietę Mołdrzyk, męża Alfreda; rodziców z obu stron; szwagra Jana Szczotok, brata Alojzego Kocjan; Helenę i Franciszka Krawczyk, syna Eugeniusza.
9:00 - Za + rodziców Gertrudę i Józefa Mitko.
11:00 - Za + rodziców Annę i Stanisława, teściów Mariannę i Michała, męża Henryka i Siostrę Annę i Genowefę.
... (1)
18
7:00 - Za + + Pelagię Styrnol, Jej męża Antoniego
17:00 - Za + + Kunegundę i Józefa Gardjan, rodziców z obu stron, Krzysztofa Rozmus, ojca Stanisława, brata Tadeusza; + + z rodziny; kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
19
Św. Józefa
7:00 - Za + + rodziców Jadwigę i Stanisława, siostrę Benedyktę i + + z pokrewieństwa
17:00 - Rezerwacja
20
7:00 - Wolna intencja
17:00 - 1. Za + Marię Wiącek, we wspomnienie urodzin.
17:00 - 2. Za + + rodziców Łucję i Benedykta Sobala, Dorotę i Antoniego Gatnar, Annę i Alojzego, Franciszka Sobala, Marię i Ludwika Hojka, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
21
17:00 - Za + + zalecanych
22
19:00 - W intencji Uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
23
17:00 - Za + Gertrudę Józefa Mitko, Ludwika i Katarzynę Cichy, Henryka Bura.
24
Niedziela Palmowa
7:00 - Za ++ Antoninę i Franciszka Szostek, syna Edmunda.
9:00 - Za + teściów Elżbietę i Czesława Durczok, szwagrów Stanisława i Franciszka, Agnieszkę i Alojzego Pukowski, brata Józefa.
11:00 - Za + + Gertrudę i Antoniego Menżyk, syna Alfreda, Krystynę Menżyk, męża Erwina, Marię i Jana Brawański, Edwarda Honisz, Józefa Neugebauer, sąsiadów z ulicy Skrzyszowskiej.
... (1)
25
7:00 - Wolna intencja
26
7:00 - Za + + Ryszarda Mitko, zięcia, rodziców, braci, bratowe, szwagra i bratanka.
17:00 - Za + Stanisława Galant w miesiąc po śmierci oraz Pawła Miłek w 40 rocz. śm.
27
7:00 - W int. Ojczyzny
28
Wielki Czwartek
18:00 - LITURGIA WIECZERZY PAŃSKIEJ - W intencji Parafian.
29
Wielki Piątek
18:00 - LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
30
Wielka Sobota
20:00 - LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ - w intencji Parafian
31
Wielkanoc
7:00 - Wolna intencja
9:00 - W intencji rocznego dziecka: Wojciecha Weiner, Jego Rodziców i Chrzestnych
11:00 - Wolna intencja