Kwiecień
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Poniedziałek Wielkanocny
7:00 - Za + + brata Antoniego i szwagra Huberta
9:00 - Za + Matyldę Króliczek, męża Franciszka, zięcia Stanisława, zmarłych z rodzin: Janeta, Pukowiec, Nowacki.
11:00 - Za + + Adolfa Moric we wspomnienie urodzin; syna Eugeniusza i + + z rodziny.
2
7:00 - Za ++ Gertrudę i Benedykta Hejna, synów: Jana i Władysława, zięcia Krzysztofa, + + z rodziny.
3
7:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące.
4
Pierwszy czwartek miesiąca
7:00 - Za + Alojzję Hejna w kolejną rocznicę śmierci, męża Alojzego, Weronikę i Romualda Tatuś, dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Za + Pawła Bury w kolejną rocznicę śmierci.
5
Pierwszy piątek miesiąca
7:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 - Za + Jerzego Draga, rodziców Anastazję i Brunona, Annę i Alojzego Piechaczek, dusze w czyśćcu cierpiące.
6
Pierwsza sobota miesiąca
7:00 - Za + Henrykę Szymik, Małgorzatę, Zygfryda i Ryszarda Szostków, Wincentego i Wiktorię Szymików.
17:00 - Za + Krystynę i Jana Rduch, rodziców, zmarłe rodzeństwo, sąsiadów, Wiktorię i Franciszka Kucharczyk, syna Czesława, rodziców, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące
7
7:00 - Za + Teresę Tatarczyk – od Róż Różańcowych.
9:00 - Za + Bronisława Majcherek w 2. rocznicę śmierci.
11:00 - Za + rodziców Annę i Bolesława Hanslik, teściów Irenę i Stefana Zwireckich, dziadków z obu stron, Stanisława Wala, Anielę Hanslik, Ernesta Skupień, zmarłych z rodziny Hanslik. Zwirecki, Przybyła, oraz zmarłych sąsiadów z ulicy Turskiej.
8
7:00 - Za + męża Erwina Styrnol, jego rodziców Anastazję i Franciszka Styrnol, Gertrudę, Józefa , Arkadiusza Woźniak, Eryka Sowa, Ryszarda Michalski, zmarłych z pokrewieństwa Styrnol, Wożniak, Hejna, Goik, i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Za + Marię i Alojzego Mitko, ich rodziców, rodzeństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
9
7:00 - Za + Wandę Elfrydę Grabowską, zmarłych rodziców i teściów, zmarłych z rodziny: Grabowski, Makowski, Moczała, zmarłych kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące. ( Grabowski Krzysztof, Czarnieckiego)
17:00 - Za + Jadwigę Płaczek - od Róż Różańcowych
10
7:00 - Za + + Weronikę Tatuś i Jej męża Romualda; + + z rodziny i pokrewieństwa
11
17:00 - Za + Sabinę Swoboda w 2. rocznicę śmierci, ojca Zbigniewa Swoboda, dziadków.
12
17:00 - Za + Annę Kozielską, męża Wilhelma, Otylię Jana Molenda, Ryszarda Klimek, Gertrudę Ficek, Leszka Wołyniec, zmarłych z rodzin: Tatarczyk, Rączka, Marek, oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
13
14:30 - Podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski z okazji 85. urodzin Krzysztofa Grabowskiego z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo, i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej. Te Deum.
17:00 - Za + Emilię i Brunona Peterek, syna Bernarda, córkę Wandę Duda, Jana i Teodorę Jeromin, syna Krzysztofa, małżonków Janiec, Artura Korczak, zmarłych z pokrewieństwa, sąsiadów z ul Skrzyszowskiej i dusze w czyśćcu cierpiące.
14
7:00 - Za + Małgorzatę Pukowiec - od Róż Różańcowych
9:00 - Za + rodziców Martę i Alojzego Wala, ich 3 synów, synową, wnuka, zmarłych z rodziny: Wala, Kranc, zmarłych sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
11:00 - Do Opatrzności Bożej, Matki Bożej Częstochowskiej i św. Michała Archanioła w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo w rodzinie.
15
7:00 - Za + + Benedykta i Gertrudę Hejna, synów Jana i Władysława, zięcia Krzysztofa Dominiak, Hertę i Ludwika Szostek, Zofię Mikler, zmarłych z pokrewieństwa.
16
7:00 - Za + Elżbietę i Leona Pająk, ich rodziców, zmarłych z rodzin: Sosna i Pająk, sąsiadów z ulicy Skrzyszowskiej i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 - Za + Helenę Janeta w miesiąc po śm.
17
7:00 - Za + Emanuela i Gertrudę Janeta, zmarłych z rodziny Faroń, Janeta, Naczyński i dusze w czyśćcu cierpiące.
18
17:00 - Za + + Jerzego i Leopoldynę Mrozik, Stanisława i Anielę Dziurok, ich rodziców, rodzeństwo, Adama i Bronisławę Łaczny, Antoniego i Dorotę Neugebauer, zmarłych z pokrewieństwa, oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
19
17:00 - Za + Eugeniusza Swoboda w dniu urodzin, rodziców Marię i Jana, teściową Helenę i dusze w czyśćcu cierpiące.
20
17:00 - Za + Dorotę Wita, Martę i Jakuba Swoboda, Wiktorię, Anastazję i Jana Wita, Reginę i Bolesława Salamon, Wiktorię i Alojzego Andreczko, Czesława i Małgorzatę Strączek, Marię i Jakuba Strączek, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
21
7:00 - Za + + Łucję i Konstantego Tatarczyk, Zygmunta Tatarczyka, Genowefę i Władysława Żarskich, zmarłych krewnych i sąsiadów.
9:00 - Za + Danutę i Bolesława Szebera, rodziców Jana i Bernadetę Reclik, Elżbiet i Franciszka Szebera, Jana i Lidię Grzonka, Tomasza Grzegoszczyk, Bogdana Reclik.
11:00 - Za + Zofię Cofór i Jej dziadków, Stanisława i Genowefę Cofór i Andrzeja Witoszek.
22
7:00 - Za + Franciszka Siodłoczek.
23
7:00 - Za + + Teresę Tatarczyk w dniu urodzin, jej męża Edmunda, rodziców i teściów.
17:00 - Za + Stanisława Rduch w miesiąc po śm.
24
7:00 - Za + ojca Józefa w I rocznicę śm. - Msza św. od córki
25
17:00 - Za + Marię Grabiec w 2 rocznicę śmierci, męża Eryka, dziadków z obu stron.
26
17:00 - Za + + zalecanych.
27
17:00 - Za + Marię i Maksymiliana Reclik, córkę Urszulę, dwóch zięciów, Stanisława i Adolfa, wnuczkę Iwonę, Antoninę i Ludwika Sitko, córkę Anielę, syna Arkadiusza, zięcia Izydora, wnuka Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa, kapłanów naszej parafii, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
28
7:00 - Za + Reginę Blazy, męża Józefa, Karola i Franciszkę Blazy, Wincentego i Martę Tatarczyk, Wiesława Skowron.
9:00 - Za + męża Mariana Falger w 3. rocz. śmierci, jego rodziców Elfrydę i Edwarda, zmarłych z pokrewieństwa, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
11:00 - Msza chrzcielna w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych, oraz w intencji dzieci rocznych: Nikodema oraz Wojciecha, ich rodziców i rodziców chrzestnych.
... (2)
29
7:00 - Za + Eugenię Sznurawa w 2-gą rocznicę śmierci, jej męża Piotra w 6-tą rocznicę śmierci.
30
7:00 - Za + bratową Mirosławę Hojka
17:00 - Za + Marka Maroszczyk, ojca Michała, zmarłych z rodziny Maroszczyk, Nawrat, Wybraniec, Annę Tosta, zmarłych sąsiadów.
1
2
3
4
5
Czwartek
25
Kwiecień
2024
Rok B, II
Święto św. Marka, ewangelisty
Czytania na dzisiaj